Gå til hovedindhold

Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk

PilotKontorforsyningEAN: 4902505163104
Pris fra 21,25 krtil 371,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (94% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.25 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Pilot G-2 gelpen, med klikmekanisme, sort
21,25 kr
Til butik
Pilot G-2 gelpen, med klikmekanisme, sort billede

Produktinformation

Gelpen med klikmekanisme og geléblæk. Gelpen ´en giver en god ergonomisk oplevelse og sørger for at man opnår den bedst mulige skriveevne. Denne kuglepen leveres i farven sort og kommer i pakker á 12 stk. Genpennen G-2 fra Pilot er et perfekt skriveredska...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902505163104
Varenr.: DP-PLT163104
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot G-2 - Gelpen - F - Sort - 0,5mm
22,44 kr
Til butik
Pilot G-2 - Gelpen - F - Sort - 0,5mm billede

Produktinformation

12 stk. i æsken. G-2 er en gelblækpen, som kombinerer teknologisk præstation med design. Det ergonomiske greb gør det let at holde om pennen, mens den holdbare tungstenkugle bevarer sin form og er ekstremt slidstærk. Du vil blive forbavset over det glide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505163104
Varenr.: 8282659
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pilot G2 0,5mm sort
-25%22,93 kr
Før 30,6 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rollerpen Pilot G2 0,5mm sort billede

Produktinformation

G-2 er med klikmekanisme og geléblæk. Denne kombination giver en helt ny skrivedimension. G2 er udviklet efter de højeste specifikationer, for at give den bedst mulige skriveevne. Med trykknap, klip og komfortabelt gummigreb i skrivefarven. Dokumentægte b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505163104
Varenr.: 187.2910 10
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pilot Gelpen G-2 0,5 Fine Sort
28,69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KUGLEPEN GEL G-2 SORT 0,5MM SB
39,41 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk
235 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kuglepen Gel G-2 Sort 0,5Mm Sb
361,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglepen gel g-2 sort 0,5mm sb
371,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk21,25 kr21,25 krKøb
2Nova Nordic A/S22,44 kr22,44 krKøb
3RedOffice Konpap22,93 kr22,93 krKøb
4Hertels Boresko28,69 kr28,69 krKøb
5EL-GROSSISTEN39,41 kr39,41 krKøb
6CS MEGASTORE DK235 kr274 krKøb
7Billigelogvvs.dk361,3 kr361,3 krKøb
8MaintainIt371,25 kr371,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 22,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 21,25 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Gelpen, Pilot G-2, genopfyldelig, 0,5 mm, fine, sort, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202621,25 kr
29. apr. 202622,04 kr
13. apr. 202621,25 kr
11. apr. 202622,04 kr
4. apr. 202621,25 kr
3. apr. 202622,04 kr
17. mar. 202621,25 kr
16. mar. 202622,04 kr
8. mar. 202621,25 kr
7. mar. 202622,04 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret