Gå til hovedindhold

Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk

PilotKontorforsyningEAN: 4902505377365
Pris fra 26,76 krtil 186,88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160,12 kr (86% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,74 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.76 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen BG B2P Gel 0.5 mm
-24%26,76 kr
Før 35,26 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rollerpen BG B2P Gel 0.5 mm billede

Produktinformation

Miljøvenlig gelpen med klikmekanisme i et nyt smart og utraditionelt design. Den er fremstillet af 89,8 % genanvendt plast fra vandflasker, hvilket har givet inspiration til designet. Pennens elegante kurver sikrer en god skrivekomfort og et godt greb.

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505377365
Varenr.: 187.3773 10
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pilot Gelpen B2P 0,5 mm Sort
28,69 kr
Til butik
Pilot Gelpen B2P 0,5 mm Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Pilot B2P Gel - Gelpen - F - Sort Størrelse: 145x20x13mm (10stk) Mærke: Pilot Mængde: 10 Farve: Sort 3 hurtige: Består af 89% genbrugsplast - heraf 2,5% plast indsamlet i havmiljøer Denne B2P Gel kuglepen har en holdbar tungstenkugle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
Farve: Sort
EAN: 4902505377365
Varenr.: 118404
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Gelpen m/klik B2P BeGreen 0,5 sort
30 kr
Til butik
Gelpen m/klik B2P BeGreen 0,5 sort billede

Produktinformation

Smart og miljøvenlig gelpen primært fremstillet af genanvendte plastvandflasker, hvilket designet symboliserer. Let, glidende skrift og tydelig streg. Fremstillet på Pilots miljøvenlige ISO 14001 fabrik i Frankrig. Hylsterfarve: sort Skrivefarve: sort Spi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902505377365
Varenr.: DP-PLT377365
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk
175 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot gelpen B2P-5 - Kuglepen 0,5 mm, Sort - 89,9% genanvendt plast
186,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap26,76 kr26,76 krKøb
2Hertels Boresko28,69 kr28,69 krKøb
3HUMA.dk30 kr30 krKøb
4CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
5Nova Nordic A/S186,88 kr186,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk

PriceData har fulgt prisen på Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 28,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 26,76 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Gelpen, Pilot BeGreen B2P, genopfyldelig, 0,5 mm, sort, pakke a 10 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202626,76 kr1,93 kr (7%)
15. maj 202628,69 kr1,93 kr (7%)
13. maj 202626,76 kr1,93 kr (7%)
12. maj 202628,69 kr1,93 kr (7%)
8. maj 202626,76 kr1,02 kr (4%)
29. apr. 202625,74 kr2,95 kr (10%)
28. apr. 202628,69 kr2,95 kr (11%)
31. mar. 202625,74 kr1,74 kr (7%)
4. feb. 202624 kr4 kr (20%)
25. jan. 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret