Gå til hovedindhold

GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro

GeekomEAN: 5905156101883
Pris fra 4.643 krtil 5.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 676 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.288 kr 2. apr.

Sammenlign priser på GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4643 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Geekom A6 Mini Computer Med Windows 11 Pro
4.643 kr
Til butik
Geekom A6 Mini Computer Med Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Geekom - A6 - Mini Computer - Sølv - Windows 11 Pro - 16 Gb Ram - 1 TB SSD

Produktspecifikationer

Mærke: Geekom
Artikel nr.: GMA6R76800-161-EU
EAN: 5905156101883
Varenr.: 1004163686
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro
4.804 kr
Til butik
GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro billede

Produktinformation

GEEKOM A6 Mini PC har AMD Ryzen™ 7 6800H, Radeon™ 680M-grafik, 16 GB DDR5-hukommelse og en 1 TB SSD i et 10 × 10 cm kabinet. Dobbelt USB4- og HDMI-porte understøtter op til fire 4K-skærme, mens 2.5 Gb/s Ethernet og WiFi 6E giver hurtig netværksforbindelse. IceBlast-køling sikrer støjsvag og stabil drift. Forudinstalleret Windows 11 Pro muliggør øjeblikkelig brug, og understøttelse af Linux giver fleksibilitet i arbejdsgange. Testet for pålidelighed og holdbarhed klarer A6 multitasking, kreative applikationer, programmering og let gaming med ensartet ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: GEEKOM
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: GMA6R76800-161-EU
EAN: 5905156101883
Varenr.: 3447562
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geekom A6 Mini Computer Med Windows 11 Pro
4.827 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Geekom A6 mini pc - Windows 11 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD - sølv
-16%5.299 kr
Før 6.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Geekom A6 mini pc - Windows 11 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD - sølv
-16%5.319 kr
Før 6.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Geekom A6 Mini Computer Med Windows 11 Pro
5.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.643 kr4.643 krKøb
2Proshop DK4.804 kr4.804 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.827 kr4.827 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb
6Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro i 96 dage. Laveste pris i perioden er 4.288 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 6.384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.108 kr.

Den nuværende pris på 4.643 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for GEEKOM A6 | AMD Ryzen 7 6800 |16GB DDR5 RAM | 1TB SSD | Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.643 kr23 kr (0%)
29. maj 20264.666 kr1 kr (0%)
26. maj 20264.667 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.691 kr24 kr (1%)
24. maj 20264.715 kr24 kr (1%)
23. maj 20264.739 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.763 kr24 kr (1%)
21. maj 20264.787 kr24 kr (0%)
19. maj 20264.811 kr24 kr (0%)
18. maj 20264.835 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret