Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |

Pris fra 88,75 krtil 127,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |
88,75 kr
Til butik
Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | billede

Produktinformation

Skilt Polyurethanarbejde Advarselsskiltet "Polyurethanarbejde" advarer om arbejdsområder, hvor polyurethan anvendes, og øger opmærksomheden på de specifikke sikkerhedsforanstaltninger, der kræves. Skiltet følger ISO7010-standarden og fås i forskellige mat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387013358
Varenr.: 47242354950481
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Polyurethanarbejde - Plast - 148 x 105 mm (A6)
93,75 kr
Til butik
Advarselsskilt - Polyurethanarbejde - Plast - 148 x 105 mm (A6) billede

Produktinformation

Hvis der er områder på arbejdspladsen, hvor der arbejdes med polyurethan, så er det vigtigt at få det markeret klart og tydeligt med et advarselsskilt. På den måde bliver de ansatte mindet om, at der arbejdes med det og undgår at træffe forkerte beslutnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A6 - 148 mm x 105 mm
EAN: 5708387013358
Varenr.: A319PA6
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skilt 'polyurethan arbejde' plast A6
-1%127,75 kr
Før 128,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb
3Globaltools.dk127,75 kr127,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | i 86 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 127,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Skilt Polyurethanarbejde - Plast / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Rektangel | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
12. maj 202688,75 kr39 kr (31%)
11. maj 2026127,75 kr39 kr (44%)
20. apr. 202688,75 kr39 kr (31%)
19. apr. 2026127,75 kr39 kr (44%)
2. apr. 202688,75 kr39 kr (31%)
1. apr. 2026127,75 kr39 kr (44%)
9. mar. 202688,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret