Gå til hovedindhold

Hefe Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål

HefeMøblerEAN: 8003341307007
Pris fra 139 krtil 167 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål
-9%139 kr
Før 153 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

Bekæmp bakterierne med en effektiv toiletbørste i ægte silikone Toiletbørste Bia består af en beholder, som både kan monteres på væggen eller stå på gulvet, samt en toiletbørste med en stang i rustfrit stål og et toiletbørstehovede i fleksibelt silikone,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hefe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
Størrelse: 114x450x77 mm
EAN: 8003341307007
Varenr.: 930230658
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål
-10%152 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hefe
Kategori: Indretningen
Farve: black
Størrelse: 114x450x77 mm
EAN: 8003341307007
Varenr.: 930230658
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål
-10%152 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hefe Bia toiletbørste, børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

Bekæmp bakterierne effektivt med Bia toiletbørsten Bia toiletbørsten kombinerer en alsidig beholder, der kan enten monteres på væggen eller placeres på gulvet, med en toiletbørste, der har en rustfri stål stang og et fleksibelt silikone børstehoved. Dette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hefe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
Størrelse: 114x450x77 mm
EAN: 8003341307007
Varenr.: 930230658
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BIA Silikone toiletbørsteholder Børstet
162,44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål
167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS139 kr139 krKøb
2BilligVVS DK152 kr152 krKøb
3CompletVVS152 kr152 krKøb
4EL-GROSSISTEN162,44 kr162,44 krKøb
5Proshop DK167 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Gedy BIA silikone toiletbørste, Børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026139 kr13 kr (9%)
1. jun. 2026152 kr13 kr (9%)
26. maj 2026139 kr13 kr (9%)
24. maj 2026152 kr13 kr (9%)
17. maj 2026139 kr28 kr (17%)
16. maj 2026167 kr28 kr (20%)
12. maj 2026139 kr13 kr (9%)
11. maj 2026152 kr13 kr (9%)
9. maj 2026139 kr16 kr (10%)
18. apr. 2026155 kr12 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret