Gå til hovedindhold

Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416690641
Pris fra 1.195 krtil 1.557 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1195 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid
1.195 kr
Til butik
Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid billede

Produktinformation

Geberit håndvask til delvis indbygning VariForm, rund D=50cm Hanehul=Midtpå Overløb=Synlig Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4025416690641
Varenr.: 2637502
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, Ø50 cm, hvid
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit VariForm håndvask, Ø50 cm, hvid billede

Produktinformation

VariForm Elegante linjer og geometriske former Da Geberit skabte VariForm-serien, var målet at udvikle vaske, der kunne passe perfekt ind i offentlige rum som hoteller og restauranter. Designet bygger på de grundlæggende geometriske former, og ambitionen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: White
Størrelse: Diameter 50 cm, Height 18.5 cm
EAN: 4025416690641
Varenr.: 636124000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, Ø50 cm, hvid
1.339 kr
Til butik
Geberit VariForm håndvask, Ø50 cm, hvid billede

Produktinformation

Geberit VariForm Tynde kanter, geometriske former og tidløst design Da Ifö udviklede VariForm serien var det med offentlige rum, som hoteller og restauranter i tankerne. Designet tager udgangpunkt i de grundlæggende geometriske former, og tanken bag var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvasken
Farve: White
Størrelse: Diameter 50 cm, Height 18.5 cm
EAN: 4025416690641
Varenr.: 636124000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
variform vask delvis indb. 50cm, hvid
1.557 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.195 kr1.195 krKøb
2CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
3BilligVVS DK1.339 kr1.339 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.557 kr1.756 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.195 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.319 kr.

Den nuværende pris på 1.195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 500x178mm delv nedfældning hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.195 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.196 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.197 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.198 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.199 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.200 kr130 kr (10%)
25. maj 20261.330 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.339 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.332 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.330 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret