Gå til hovedindhold

Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416302674
Pris fra 1.091 krtil 1.765 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 674 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1091 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid
1.091 kr
Til butik
Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid billede

Produktinformation

Geberit håndvask til underbygning VariForm, oval B=48cm T=42cm Overløb=Synlig KeraTect Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4025416302674
Varenr.: 2637511
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit VarfiForm håndvask, 48x42 cm, hvid
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit VarfiForm håndvask, 48x42 cm, hvid billede

Produktinformation

VariForm Elegante linjer og geometriske former Da Geberit skabte VariForm-serien, var målet at udvikle vaske, der kunne passe perfekt ind i offentlige rum som hoteller og restauranter. Designet bygger på de grundlæggende geometriske former, og ambitionen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: width: 480 mm, height: 181 mm, depth: 420 mm
EAN: 4025416302674
Varenr.: 636131630
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit VarfiForm håndvask, 48x42 cm, hvid
1.249 kr
Til butik
Geberit VarfiForm håndvask, 48x42 cm, hvid billede

Produktinformation

Geberit VariForm Tynde kanter, geometriske former og tidløst design Da Ifö udviklede VariForm serien var det med offentlige rum, som hoteller og restauranter i tankerne. Designet tager udgangpunkt i de grundlæggende geometriske former, og tanken bag var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: width: 480 mm, height: 181 mm, depth: 420 mm
EAN: 4025416302674
Varenr.: 636131630
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
variform vask underl. oval 42cm, hvid kt
1.765 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.091 kr1.091 krKøb
2CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
3BilligVVS DK1.249 kr1.249 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.765 kr1.964 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.209 kr.

Den nuværende pris på 1.091 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Geberit VARIFORM håndvask 480x420x181mm underlim hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.091 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.092 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.093 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.094 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.095 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.096 kr122 kr (10%)
25. maj 20261.218 kr31 kr (2%)
24. maj 20261.249 kr30 kr (2%)
23. maj 20261.219 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret