Gå til hovedindhold

Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning

GeberitSanitetEAN: 4025416050629
Pris fra 22,83 krtil 29 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,17 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,77 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 1/2" Slangestuds PP Geberit
22,83 kr
Til butik
3/4" x 1/2" Slangestuds PP Geberit billede

Produktinformation

3/4" X 1/2" PP slange studs til køkkenvandlåse, omløber medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416050629
Varenr.: 15844051452239
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sl.Forsk. Hvid 3/4-1
23,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sl.forsk. hvid 3/4-1
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning
25,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit slangeforskruning - 1/2" x 3/4"
25,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit slangeforskruning uden omløber, enkelt
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN22,83 kr22,83 krKøb
2Billigelogvvs.dk23,04 kr23,04 krKøb
3MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK25,5 kr64,5 krKøb
5WATTOO.DK25,75 kr25,75 krKøb
6Proshop DK29 kr68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning

PriceData har fulgt prisen på Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning i 170 dage. Laveste pris i perioden er 21,98 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 22,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit slangeforskruning hvid til 3/4-1 tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202622,83 kr
23. maj 202623,04 kr
10. maj 202622,83 kr
26. apr. 202623,04 kr
14. apr. 202622,77 kr
13. apr. 202623,75 kr
21. mar. 202622,77 kr
11. mar. 202623,75 kr1,64 kr (6%)
10. mar. 202625,39 kr1,64 kr (7%)
6. mar. 202623,75 kr1,64 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret