Gå til hovedindhold

GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning

GeberitSanitetEAN: 4025416021704
Pris fra 138,29 krtil 247,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 109,21 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138.29 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 3/4" Slangeforskruning dobbelt PP Geberit
138,29 kr
Til butik
1/2" x 3/4" Slangeforskruning dobbelt PP Geberit billede

Produktinformation

Geberit dobbelt slangeforskruning i hvid plast med kontraventil, for tilslutning af opvaske- eller vaskemaskine.Med 1" skruesamling

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416021704
Varenr.: 15844047356239
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit dobbelt slangeforskruning - 1" x 3/4"
158 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit PP dobbel slangeforskruning, hvid
158 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit dobbeltslangeforskruning til køkkenvask 1 "
162 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Dobbelt Slangeforskruning
165,6 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning
167 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit PP dobbel slangeforskruning, hvid
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid dobbelt slangeforskruning
170 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit PP dobbel slangeforskruning, hvid
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT dobbeltslangeforskruning til køkkenvask
247,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN138,29 kr138,29 krKøb
2WATTOO.DK158 kr158 krKøb
3LavprisVVS158 kr158 krKøb
4Elvvs.dk162 kr162 krKøb
5Billigelogvvs.dk165,6 kr165,6 krKøb
6CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
7BilligVVS DK169 kr169 krKøb
8MaintainIt170 kr170 krKøb
9CompletVVS189 kr189 krKøb
10vvsfittings.dk247,5 kr247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning i 180 dage. Laveste pris i perioden er 138,29 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 138,29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for GEBERIT Hvid dobbelt slangeforskruning til 3/4 - 1 tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026138,29 kr19,71 kr (12%)
23. maj 2026158 kr19,71 kr (14%)
10. maj 2026138,29 kr19,71 kr (12%)
9. maj 2026158 kr4,16 kr (3%)
7. maj 2026153,84 kr2,16 kr (1%)
6. maj 2026156 kr2,16 kr (1%)
23. apr. 2026153,84 kr1,16 kr (1%)
22. apr. 2026155 kr1,16 kr (1%)
19. apr. 2026153,84 kr1,16 kr (1%)
18. apr. 2026155 kr1,16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret