Gå til hovedindhold

GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl

GeberitSanitetEAN: 4025416865742
Pris fra 186 krtil 257,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 71,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182,39 kr 10. maj

Sammenlign priser på GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture 3/6 ltr til UP200
186 kr
Til butik
Geberit skyllegarniture 3/6 ltr til UP200 billede

Produktinformation

Geberit Skyllegarniture til UP200 3/6 ltr Dobbelttryk

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Tilbehør & reservedele til indbygningscisterner
EAN: 4025416865742
Varenr.: 253691
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture UP200
186,42 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture
191 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl
196 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Skyllegarniture geberit til top/frontbetjente cisterne
196 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Skyllegarniture til UP 200 - 3/6 ltr
199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture til UP200 top-/frontbetjent
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT skyllegarniture 3/6 ltr til UP200
202,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit UP200 skyllegarniture
215 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture UP200
257,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk186 kr186 krKøb
2EL-GROSSISTEN186,42 kr186,42 krKøb
3WATTOO.DK191 kr191 krKøb
4CS MEGASTORE DK196 kr235 krKøb
5Proshop DK196 kr235 krKøb
6CompletVVS199 kr199 krKøb
7LavprisVVS199 kr199 krKøb
8vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb
9BilligVVS DK215 kr215 krKøb
10VVS.dk257,75 kr257,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl i 180 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for GEBERIT Skyllegarniture 3/6 liter til top/frontbetjent cisterne UP200 med dobbeltskyl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026186 kr
28. maj 2026186,42 kr
27. maj 2026186 kr
24. maj 2026186,42 kr2,58 kr (1%)
23. maj 2026189 kr2,58 kr (1%)
16. maj 2026186,42 kr4,03 kr (2%)
10. maj 2026182,39 kr6,61 kr (3%)
6. maj 2026189 kr2 kr (1%)
5. maj 2026191 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026189 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret