Gå til hovedindhold

GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300

GeberitSanitetEAN: 4025410903877
Pris fra 214 krtil 265 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 211 kr 5. maj

Sammenlign priser på GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture type 212, komplet, til Sigma, Delta og UP300 indbygningscisterne
214 kr
Til butik
Geberit skyllegarniture type 212, komplet, til Sigma, Delta og UP300 indbygningscisterne billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 244.820.00.1
EAN: 4025410903877
Varenr.: 7482190
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til sigma, delta, up300
214 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture til UP300/UP320
215 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture t/Sigma og Delta indbygningscisterner
230,45 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til sigma, delta, up300
236 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture til Sigma og Delta indbygningscisterner
239 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture til indbygningscisterne til UP300/UP320
243,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skyllegarniture 212 sigma delta up300
252,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300
255 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture t/Alpha, Delta, Omega og Sigma indbygningscisterner
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
2Proshop DK214 kr253 krKøb
3LavprisVVS215 kr215 krKøb
4EL-GROSSISTEN230,45 kr230,45 krKøb
5Elvvs.dk236 kr236 krKøb
6CompletVVS239 kr239 krKøb
7VVS.dk243,75 kr243,75 krKøb
8MaintainIt252,5 kr252,5 krKøb
9vvsfittings.dk255 kr255 krKøb
10BilligVVS DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GEBERIT skyllegarniture 3/6ltr til indbygningscisterne, med drosselfunktion, til Omega, sigma, delta, up300 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026214 kr1 kr (0%)
30. maj 2026215 kr1 kr (0%)
29. maj 2026214 kr1 kr (0%)
6. maj 2026215 kr4 kr (2%)
5. maj 2026211 kr4 kr (2%)
25. jan. 2026207 kr17 kr (9%)
23. jan. 2026190 kr1 kr (1%)
17. jan. 2026191 kr3 kr (2%)
16. jan. 2026188 kr1 kr (1%)
15. jan. 2026187 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret