Gå til hovedindhold

GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb

GeberitSanitetEAN: 4025416022619
Pris fra 40,35 krtil 55 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 14,65 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38,93 kr 15. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.35 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Peh Grenrør 88Ë Ø 50 Mm
40,35 kr
Til butik
Peh Grenrør 88Ë Ø 50 Mm billede

Produktinformation

Geberit PEH grenrør 88 grader Ø 50 mm Søgetermer: 0218242126 - 361.162.16.1 - 184051250 - 4025416022619

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4025416022619
Varenr.: 8744571011409
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb
41 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Peh grenrør 88ë ø 50 mm
41,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 361.162.16.1, 88,5°, 150 mm
42 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit PE-HD grenrør 88.5 °. 50 mm til afløb
54 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk40,35 kr40,35 krKøb
2Elvvs.dk41 kr41 krKøb
3MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
5Proshop DK54 kr93 krKøb
6vvsfittings.dk55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb i 170 dage. Laveste pris i perioden er 38,58 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 40,35 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 88,5 °. 50 mm til afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202640,35 kr
19. maj 202641,25 kr
8. maj 202640,35 kr
6. maj 202640 kr
5. maj 202640,35 kr
25. apr. 202640 kr
16. apr. 202639,86 kr
15. apr. 202638,93 kr1,07 kr (3%)
26. mar. 202640 kr
21. mar. 202639,86 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret