Gå til hovedindhold

Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb

GeberitSanitetEAN: 4025416034568
Pris fra 477,64 krtil 667,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 189,86 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477.64 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
160 x 160 mm x 45° Grenrør sort PEH Geberit
477,64 kr
Til butik
160 x 160 mm x 45° Grenrør sort PEH Geberit billede

Produktinformation

Geberit PEH grenrør 45 grader 160-160 mm

Produktspecifikationer

EAN: 4025416034568
Varenr.: 15844146544975
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb
483 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 369.145.16.1, 45°, 375 mm
522 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Peh grenrør geberit 45° ø160x160 mm
522 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT PE-HD grenrør 45° 160-160mm til afløb
667,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN477,64 kr477,64 krKøb
2Elvvs.dk483 kr483 krKøb
3CS MEGASTORE DK522 kr561 krKøb
4Proshop DK522 kr561 krKøb
5vvsfittings.dk667,5 kr667,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb

PriceData har fulgt prisen på Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb i 173 dage. Laveste pris i perioden er 477,64 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 477,64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Geberit PE-HD grenrør 45 ° 160-160mm til afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026477,64 kr5,36 kr (1%)
23. maj 2026483 kr5,36 kr (1%)
10. maj 2026477,64 kr5,36 kr (1%)
8. maj 2026483 kr2 kr (0%)
6. maj 2026481 kr41 kr (8%)
5. maj 2026522 kr41 kr (9%)
24. apr. 2026481 kr41 kr (8%)
23. apr. 2026522 kr41 kr (9%)
24. mar. 2026481 kr51 kr (10%)
23. mar. 2026532 kr51 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret