Gå til hovedindhold

GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb

GeberitSanitetEAN: 4025416027614
Pris fra 30 krtil 37 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,94 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Peh Reduktion, Exc. Ø 75X56 Mm
30 kr
Til butik
Peh Reduktion, Exc. Ø 75X56 Mm billede

Produktinformation

Geberit PEH reduktion, e-centrisk Ø 75-56 mm Søgetermer: 0218242391 - 365.566.16.1 - 184093278 - 4025416027614

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Tools
EAN: 4025416027614
Varenr.: 8014768668994
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Peh reduktion, exc. ø 75x56 mm
31,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
75 x 56 mm Reduktion excentrisk sort PEH Geberit
33,46 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Peh reduktion excentrisk geberit ø75x56 mm
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
75 x 56 mm Reduktion excentrisk sort PEH Geberit
36,11 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk30 kr30 krKøb
2MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN33,46 kr33,46 krKøb
4Proshop DK35 kr74 krKøb
5CS MEGASTORE DK36,11 kr75,11 krKøb
6Elvvs.dk37 kr37 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb i 170 dage. Laveste pris i perioden er 28,72 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for GEBERIT PE-HD excentrisk reduktion 75/56 mm til afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202630 kr1,25 kr (4%)
31. maj 202631,25 kr1,25 kr (4%)
20. maj 202630 kr1,25 kr (4%)
19. maj 202631,25 kr1,25 kr (4%)
26. apr. 202630 kr
22. apr. 202629,64 kr1,61 kr (5%)
21. apr. 202631,25 kr1,75 kr (5%)
19. apr. 202633 kr4,06 kr (14%)
18. apr. 202628,94 kr2,31 kr (7%)
16. apr. 202631,25 kr1,81 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret