Gå til hovedindhold

Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941

GeberitSanitetEAN: 4025416057284
Pris fra 22,83 krtil 35 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 12,17 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,77 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.83 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm Pakningssæt til 188941050 Geberit
22,83 kr
Til butik
40 mm Pakningssæt til 188941050 Geberit billede

Produktinformation

Geberit pakningssæt 40 mm til 188941050

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416057284
Varenr.: 15844045685071
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paksæt 40Mm T/188941
23,04 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit pakningsst 40 mm vandls
23,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Paksæt 40mm t/188941
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941
25,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
40 mm Pakningssæt til 188941050 Geberit
26,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit pakningssæt til vandlås
29 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit pakningssæt til 40mm køkkenvandlås
29 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT pakningssæt til 40mm køkkenvandlås
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN22,83 kr22,83 krKøb
2Billigelogvvs.dk23,04 kr23,04 krKøb
3WATTOO.DK23,25 kr23,25 krKøb
4MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK25,5 kr64,5 krKøb
6VVS.dk26,75 kr26,75 krKøb
7Proshop DK29 kr68 krKøb
8Elvvs.dk29 kr29 krKøb
9vvsfittings.dk35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941

PriceData har fulgt prisen på Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 26,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,83 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Geberit pakningssæt 40mm - 298.672.00.1 til 188941 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202622,83 kr
23. maj 202623,04 kr
10. maj 202622,83 kr
25. apr. 202623,04 kr
14. apr. 202622,77 kr
13. apr. 202623 kr
21. mar. 202622,77 kr
15. mar. 202623 kr
14. mar. 202623,75 kr
11. mar. 202623 kr2 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret