Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1"

GeberitSanitetEAN: 4024723338369
Pris fra 157 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 29. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Overgangsbøjning rustfri 28 mm-1 muffe / nippel mapress
157 kr
Til butik
GEBERIT Overgangsbøjning rustfri 28 mm-1 muffe / nippel mapress billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 33836
EAN: 4024723338369
Varenr.: 3392099
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress vinkel rustfri 28x1 muffe/nippel
157 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28mm x 1" vinkel muf/nip Mapress RF
157,01 kr
Til butik
28mm x 1" vinkel muf/nip Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723338369
Varenr.: 15843058581839
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ovgbøj Rf 28Mm-1 Udx90G Mapress
166,99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1"
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ovgbøj rf 28mm-1 udx90g mapress
171,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri vinkel m/nippel t/brugsvand 28 mm x 1"
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3EL-GROSSISTEN157,01 kr157,01 krKøb
4Billigelogvvs.dk166,99 kr166,99 krKøb
5CompletVVS169 kr169 krKøb
6MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
7BilligVVS DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1"

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Geberit Mapress rustfri vinkel med nippel til brugsvand 28 mm x 1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026157 kr1 kr (1%)
29. maj 2026156 kr1,01 kr (1%)
7. maj 2026157,01 kr1,99 kr (1%)
6. maj 2026159 kr1,99 kr (1%)
3. apr. 2026157,01 kr
28. mar. 2026157 kr
27. mar. 2026157,01 kr
24. mar. 2026157 kr
23. mar. 2026157,01 kr
21. mar. 2026157 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret