Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723306023
Pris fra 50 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 15 mm. 45 ° muffe-muffe
50 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 15 mm. 45 ° muffe-muffe billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri bøjninger
EAN: 4024723306023
Varenr.: 35813
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøj 45Gr Rf 15Mm M/M Mapress
50,54 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 30602, 45°, 28 mm, 8 mm
52 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning rustfri 45° 15 mm med muffe
52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøj 45gr rf 15mm m/m mapress
52,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15mm bøjning 45° muf/muf Mapress RF
56,39 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning t/brugsvand 15 mm - 45 grader
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk50 kr50 krKøb
2Billigelogvvs.dk50,54 kr50,54 krKøb
3CS MEGASTORE DK52 kr91 krKøb
4Proshop DK52 kr91 krKøb
5MaintainIt52,5 kr52,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN56,39 kr56,39 krKøb
7CompletVVS85 kr85 krKøb
8BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader i 137 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 15 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202650 kr
20. maj 202650,54 kr1,46 kr (3%)
19. maj 202652 kr1,46 kr (3%)
17. apr. 202650,54 kr
11. apr. 202650 kr1 kr (2%)
8. apr. 202649 kr1 kr (2%)
7. apr. 202650 kr1 kr (2%)
24. mar. 202649 kr1,54 kr (3%)
23. mar. 202650,54 kr1,54 kr (3%)
20. mar. 202649 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret