Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312079
Pris fra 89 krtil 245 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85,13 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 - 18 - 22 mm
89 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 - 18 - 22 mm billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri teer
EAN: 4024723312079
Varenr.: 35840
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31207, Slangestik, Rustfrit stål
90 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 22x18x22 mm
90 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Rustfri 22-18-22Mm Mapress
90,53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 22-18-22mm mapress
93,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke reduceret 22 x 18 x 22 mm
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 - 18 - 22 mm
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk89 kr89 krKøb
2CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
3Proshop DK90 kr129 krKøb
4Billigelogvvs.dk90,53 kr90,53 krKøb
5MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb
7BilligVVS DK155 kr155 krKøb
8vvsfittings.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 85,13 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 92,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 x 18 x 22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202689 kr3,87 kr (5%)
7. maj 202685,13 kr3,87 kr (4%)
6. maj 202689 kr3,87 kr (5%)
21. mar. 202685,13 kr3,87 kr (4%)
20. mar. 202689 kr3,87 kr (5%)
17. mar. 202685,13 kr3,87 kr (4%)
16. mar. 202689 kr3,87 kr (5%)
4. mar. 202685,13 kr1,87 kr (2%)
3. mar. 202687 kr1,87 kr (2%)
12. feb. 202685,13 kr6,87 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret