Gå til hovedindhold

Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit

GeberitSanitetEAN: 4024723310044
Pris fra 90 krtil 245 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85,13 kr 17. maj

Sammenlign priser på Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 mm
90 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 mm billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri teer
EAN: 4024723310044
Varenr.: 35833
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Rustfri 22Mm Mapress
90,53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 22mm mapress
93,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31004, Slangestik, Rustfrit stål
94 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 22 mm
94 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke 22 mm
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 22 mm
145 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 22 mm
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk90 kr90 krKøb
2Billigelogvvs.dk90,53 kr90,53 krKøb
3MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
5Proshop DK94 kr133 krKøb
6WATTOO.DK105 kr105 krKøb
7LavprisVVS129 kr129 krKøb
8BilligVVS DK145 kr145 krKøb
9vvsfittings.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit

PriceData har fulgt prisen på Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit i 175 dage. Laveste pris i perioden er 85,13 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Mapress Rustfrit, 22 x 22 x 22 mm t-stykke, presmuffe/presmuffe/presmuffe - Geberit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202690 kr4,87 kr (6%)
17. maj 202685,13 kr4,87 kr (5%)
12. maj 202690 kr
8. maj 202690,53 kr
6. maj 202690 kr
5. maj 202690,53 kr
24. apr. 202690 kr
23. apr. 202690,53 kr
18. apr. 202690 kr
17. apr. 202690,53 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret