Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723323068
Pris fra 42,05 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 26,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 1. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.05 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Red.Stk. Rustf 22-18Mm Mapress
42,05 kr
Til butik
Red.Stk. Rustf 22-18Mm Mapress billede

Produktinformation

Reduktion rustfri 22-18 mm mapress Søgetermer: 0203242681 - 32306 - 034355272 - 4024723323068

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723323068
Varenr.: 8014832828738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Red.Stk. Rustf 22-18mm - MA-Press. Kun M-bakker
43 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress reduktion rustfri 22x18 mm
43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Red.stk. rustf 22-18mm mapress
43,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 x 18mm reduktion nip/muf Mapress RF
46,9 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri reduktion 22-18 mm
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri reduktion t/brugsvand 22 x 18 mm
69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk42,05 kr42,05 krKøb
2CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN46,9 kr46,9 krKøb
6Elvvs.dk50 kr50 krKøb
7BilligVVS DK69 kr69 krKøb
8CompletVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 42,05 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 22 x 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202642,05 kr
31. maj 202643 kr
20. maj 202642,05 kr
19. maj 202643 kr
2. maj 202642,05 kr4,05 kr (11%)
1. maj 202638 kr4,05 kr (10%)
14. apr. 202642,05 kr
13. apr. 202643 kr
21. mar. 202642,05 kr
23. jan. 202643 kr1,12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret