Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723323037
Pris fra 36 krtil 48 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (25% besparelse)

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Red.Stk. Rustf 18-15mm - MA-Press. Kun M-bakker
36 kr
Til butik
Red.Stk. Rustf 18-15mm - MA-Press. Kun M-bakker billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 32303
EAN: 4024723323037
Varenr.: 3392060
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress reduktion rustfri 18x15 mm
36 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri reduktion 18-15 mm
36 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri reduktion 18-15 mm billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rustfri reduktioner
EAN: 4024723323037
Varenr.: 35867
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Red.Stk. Rustf 18-15Mm Mapress
38,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Red.stk. rustf 18-15mm mapress
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 x 15mm reduktion nip/muf Mapress RF
42,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri reduktion t/brugsvand 18 x 15 mm
44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK36 kr75 krKøb
2Proshop DK36 kr75 krKøb
3Elvvs.dk36 kr36 krKøb
4Billigelogvvs.dk38,37 kr38,37 krKøb
5MaintainIt40 kr40 krKøb
6EL-GROSSISTEN42,8 kr42,8 krKøb
7BilligVVS DK44 kr44 krKøb
8CompletVVS48 kr48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm i 146 dage. Den nuværende pris er 36 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Geberit Mapress rustfri reduktion til brugsvand 18 x 15 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. jan. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret