Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212249
Pris fra 161 krtil 526,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 365,25 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21224, Slangestik, Kulfiber, Stål
161 kr
Til butik
Geberit 21224, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21224
EAN: 4024723212249
Varenr.: 3391878
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
54 x 28 x 54 mm Tee FZ Mapress
161,2 kr
Til butik
54 x 28 x 54 mm Tee FZ Mapress billede

Produktinformation

Geberit Mapress el-forzinket presfittingssystem kan anvendes til samling af rør i lukkede varmt- og kølevandsanlæg samt sprinkleranlæg, brandslukningsvandrør og trykluftnetværk. Mapress el-forzinkede fittings er fremstillet i ulegeret stål. Pressamlingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723212249
Varenr.: 15842892218703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 54x28x54 mm
162 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 - 28 - 54 mm
162 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 54-28-54Mm Mapress
171,48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 54-28-54mm mapress
176,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm
209 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm
209 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 - 28 - 54 mm
526,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
2EL-GROSSISTEN161,2 kr161,2 krKøb
3Proshop DK162 kr201 krKøb
4Elvvs.dk162 kr162 krKøb
5Billigelogvvs.dk171,48 kr171,48 krKøb
6MaintainIt176,25 kr176,25 krKøb
7LavprisVVS189 kr189 krKøb
8BilligVVS DK209 kr209 krKøb
9CompletVVS209 kr209 krKøb
10vvsfittings.dk526,25 kr526,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 28 x 54 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026161 kr
7. maj 2026161,2 kr
6. maj 2026162 kr
21. mar. 2026161,2 kr
20. mar. 2026162 kr
17. mar. 2026161,2 kr
16. mar. 2026162 kr
4. mar. 2026161,2 kr
3. mar. 2026162 kr
10. feb. 2026161,2 kr5,8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret