Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212256
Pris fra 162 krtil 526,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 364,25 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 29. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21225, Slangestik, Kulfiber, Stål
162 kr
Til butik
Geberit 21225, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21225
EAN: 4024723212256
Varenr.: 3391879
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 54x35x54 mm
162 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm
162 kr
Til butik
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. OBS: Leveres i hele poser á 2 stk. - prisen er pr. pose Data:- Dimension:54 x 35 x 54 mm-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 54 x 35 x 54 mm
EAN: 4024723212256
Varenr.: 034230440
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 - 35 - 54 mm
162 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 54-35-54Mm Mapress
171,48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm
176 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 54-35-54mm mapress
176,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 - 35 - 54 mm
526,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK162 kr201 krKøb
2Proshop DK162 kr201 krKøb
3LavprisVVS162 kr162 krKøb
4Elvvs.dk162 kr162 krKøb
5Billigelogvvs.dk171,48 kr171,48 krKøb
6BilligVVS DK176 kr176 krKøb
7MaintainIt176,25 kr176,25 krKøb
8vvsfittings.dk526,25 kr526,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 54 x 35 x 54 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026162 kr
2. jun. 2026161,2 kr
29. maj 2026161 kr
9. maj 2026161,2 kr1,8 kr (1%)
13. mar. 2026163 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026164 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026163 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026164 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026163 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026164 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret