Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212119
Pris fra 64 krtil 202,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 138,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21211, Slangestik, Kulfiber, Stål
64 kr
Til butik
Geberit 21211, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21211
EAN: 4024723212119
Varenr.: 3391869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee fz 28x22x28 mm
64 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 - 22 - 28 mm
64 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 - 22 - 28 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723212119
Varenr.: 35742
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 28-22-28Mm Mapress
65,32 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 28-22-28mm mapress
67,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 28 x 22 x 28 mm Tee - Geberit
69,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm
125 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 - 22 - 28 mm
202,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3Elvvs.dk64 kr64 krKøb
4Billigelogvvs.dk65,32 kr65,32 krKøb
5MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
6WATTOO.DK69,5 kr69,5 krKøb
7LavprisVVS109 kr109 krKøb
8BilligVVS DK125 kr125 krKøb
9vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 61,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 68,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 22 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202664 kr2,61 kr (4%)
7. maj 202661,39 kr2,61 kr (4%)
6. maj 202664 kr2,61 kr (4%)
21. mar. 202661,39 kr2,61 kr (4%)
20. mar. 202664 kr2,61 kr (4%)
17. mar. 202661,39 kr2,61 kr (4%)
16. mar. 202664 kr2,61 kr (4%)
4. mar. 202661,39 kr1,61 kr (3%)
3. mar. 202663 kr1,61 kr (3%)
10. feb. 202661,39 kr3,61 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret