Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212102
Pris fra 64 krtil 67,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21210, Slangestik, Kulfiber, Stål
64 kr
Til butik
Geberit 21210, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21210
EAN: 4024723212102
Varenr.: 3442288
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 28x18x28 mm
64 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm
65 kr
Til butik
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:28 x 18 x 28 mm- Type: T-stykke reduceret- Materiale:Stål ulegeret- O-rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28 x 18 x 28 mm
EAN: 4024723212102
Varenr.: 034230329
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 28-18-28Mm Mapress
65,32 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 28 x 18 x 28 mm Tee - Geberit
65,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 - 18 - 28 mm
66 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm
67 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 28-18-28mm mapress
67,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3LavprisVVS65 kr65 krKøb
4Billigelogvvs.dk65,32 kr65,32 krKøb
5WATTOO.DK65,5 kr65,5 krKøb
6Elvvs.dk66 kr66 krKøb
7BilligVVS DK67 kr67 krKøb
8MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 61,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 28 x 18 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202664 kr2,61 kr (4%)
7. maj 202661,39 kr2,61 kr (4%)
6. maj 202664 kr2,61 kr (4%)
21. mar. 202661,39 kr1,61 kr (3%)
20. mar. 202663 kr1,61 kr (3%)
17. mar. 202661,39 kr3,61 kr (6%)
16. mar. 202665 kr3,61 kr (6%)
4. mar. 202661,39 kr3,61 kr (6%)
3. mar. 202665 kr3,61 kr (6%)
10. feb. 202661,39 kr3,61 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret