Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723221029
Pris fra 19,94 krtil 62,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 42,56 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19.94 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skydemuffe Fz 15 Mm Mapress
19,94 kr
Til butik
Skydemuffe Fz 15 Mm Mapress billede

Produktinformation

Skydemuffe FZ 15 mm mapress Søgetermer: 0203241365 - 22102 - 034261015 - 4024723221029

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723221029
Varenr.: 8014939128130
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress skydemuffe 15 mm
20 kr
Til butik
Mapress skydemuffe 15 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:15 mm- Type:Skydemuffe- Materiale:Stål ulegeret- O-ring CIIR medfølger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 15 mm
EAN: 4024723221029
Varenr.: 034261015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress skydemuffe FZ 15 mm
21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket skydemuffe t/varmeanlæg 15 mm
22 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 15 x 15 mm skydemuffe - Geberit
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 22102, Slangestik, Kulfiber, Stål
24,11 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm
32 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Skydemuffe FZ Mapress
32,54 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ skydemuffe 15 mm
62,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk19,94 kr19,94 krKøb
2LavprisVVS20 kr20 krKøb
3Proshop DK21 kr60 krKøb
4BilligVVS DK22 kr22 krKøb
5WATTOO.DK23,75 kr23,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK24,11 kr63,11 krKøb
7CompletVVS32 kr32 krKøb
8EL-GROSSISTEN32,54 kr32,54 krKøb
9vvsfittings.dk62,5 kr62,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 19,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 15 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202619,94 kr
19. maj 202620 kr
14. apr. 202619,94 kr
13. apr. 202620 kr
2. apr. 202619,94 kr
9. mar. 202619 kr2 kr (10%)
8. mar. 202621 kr2 kr (11%)
17. feb. 202619 kr1 kr (5%)
5. feb. 202620 kr1 kr (5%)
4. feb. 202621 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret