Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723221036
Pris fra 20,92 krtil 33 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 12,08 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.92 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skydemuffe Fz 18 Mm Mapress
20,92 kr
Til butik
Skydemuffe Fz 18 Mm Mapress billede

Produktinformation

Skydemuffe FZ 18 mm mapress Søgetermer: 0203241378 - 22103 - 034261018 - 4024723221036

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723221036
Varenr.: 8014939160898
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skydemuffe fz 18 mm mapress
21,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 22103, Slangestik, Kulfiber, Stål
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress skydemuffe FZ 18 mm
22 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ skydemuffe 18 mm
22 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 mm Skydemuffe FZ Mapress
23,35 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket skydemuffe t/varmeanlæg 18 mm
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm
33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk20,92 kr20,92 krKøb
2MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK22 kr61 krKøb
4Proshop DK22 kr61 krKøb
5Elvvs.dk22 kr22 krKøb
6EL-GROSSISTEN23,35 kr23,35 krKøb
7BilligVVS DK26 kr26 krKøb
8CompletVVS33 kr33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 20,92 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket skydemuffe til varmeanlæg 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202620,92 kr
25. maj 202620 kr
24. maj 202620,92 kr
12. maj 202620 kr
14. apr. 202620,92 kr
13. apr. 202621,25 kr
30. mar. 202620,92 kr
29. mar. 202621,25 kr
27. mar. 202622 kr
12. mar. 202621,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret