Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723204053
Pris fra 32 krtil 42 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fz Bøjning 90 Gr. Nippel/nippel 28 Mm
32 kr
Til butik
Fz Bøjning 90 Gr. Nippel/nippel 28 Mm billede

Produktinformation

Til varmeanlæg, køl og industri Til klimatekniske områder Til sprinkleranlæg (våd) Ikke egnet til drikkevandsledninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket bøjninger
EAN: 4024723204053
Varenr.: 49418
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20405, 90°, 79 mm
33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 28 x 28 mm bjning 90, nippel/nippel - Geberit
34,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader
36,9 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° pasbøjning 28 mm
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket pasbøjning t/varmeanlæ,g 28 mm, 90 grader
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk32 kr32 krKøb
2CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
3WATTOO.DK34,25 kr34,25 krKøb
4CompletVVS36,9 kr36,9 krKøb
5LavprisVVS41 kr41 krKøb
6BilligVVS DK42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader i 184 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Geberit Mapress forzinket pasbøjning til varmeanlæg 28 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202632 kr2 kr (7%)
25. maj 202630 kr3 kr (9%)
24. maj 202633 kr3 kr (10%)
12. maj 202630 kr3 kr (9%)
7. mar. 202633 kr3 kr (10%)
2. mar. 202630 kr3 kr (9%)
1. mar. 202633 kr3 kr (10%)
10. feb. 202630 kr1 kr (3%)
5. feb. 202631 kr2 kr (6%)
4. feb. 202633 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret