Gå til hovedindhold

GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm

GeberitSanitetEAN: 4025416109884
Pris fra 55 krtil 83,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 28,75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 14. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit luftslange til prego, dobbelt skyl
55 kr
Til butik
Geberit luftslange til prego, dobbelt skyl billede

Produktinformation

Geberit Luftslange til Prego, dobbelt skyl

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 240.575.00.1
EAN: 4025416109884
Varenr.: 2896702
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit luftslange t/ - Prego 3/6 l 240.575.00.1 ø4 mm og ø5 mm
60,9 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit luftslanger til pneumatisk tryk
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Luftslange til Prego 3/6 liter
63,04 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Prego 3/6 L luftslange
65 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Geberit Dobbelt Pneumatisk Slange Blå
67,06 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm
69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Geberit dobbelt pneumatisk slange blå
70 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit luftslange t/Prego 3/6liters
83,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK55 kr94 krKøb
2CS MEGASTORE DK60,9 kr99,9 krKøb
3CompletVVS62 kr62 krKøb
4EL-GROSSISTEN63,04 kr63,04 krKøb
5BilligVVS DK65 kr65 krKøb
6Billigelogvvs.dk67,06 kr67,06 krKøb
7Elvvs.dk69 kr69 krKøb
8MaintainIt70 kr70 krKøb
9VVS.dk83,75 kr83,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm i 153 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for GEBERIT luftslange til pneumatisk tryk til Prego 3/6 liter, ø4 mm & ø5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202655 kr3 kr (5%)
14. maj 202658 kr1 kr (2%)
9. maj 202657 kr1 kr (2%)
27. apr. 202656 kr1 kr (2%)
22. apr. 202655 kr1 kr (2%)
14. apr. 202654 kr1 kr (2%)
20. jan. 202653 kr1 kr (2%)
7. jan. 202652 kr1 kr (2%)
31. dec. 202551 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret