Gå til hovedindhold

Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm

GeberitSanitetEAN: 4025416001706
Pris fra 31 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit gummimanchet til skyllerør
31 kr
Til butik
Geberit gummimanchet til skyllerør billede

Produktinformation

Geberit gummimanchet til skyllerør der anvendes til tætning mellem skyllerør og keramik skål. Mål: Ø44 x 55 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Geberit reservedele
Farve: black
Størrelse: 44x55 mm
EAN: 4025416001706
Varenr.: 617816001
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit gummimanchet t/skyllerør
36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT gummimanchet til skyllerør 44-55mm længde 25mm
36,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit gummimanchet Ø 44 x 55 mm
38,94 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit - gummimanchet 44x55mm
41,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Skyllerør Sforbindelse 55X44Mm. 19.668
45 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Gummimanchet til skyllerør 44x55mm
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS31 kr31 krKøb
2BilligVVS DK36 kr36 krKøb
3vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
4Elvvs.dk38 kr38 krKøb
5EL-GROSSISTEN38,94 kr38,94 krKøb
6WATTOO.DK41,25 kr41,25 krKøb
7CompletVVS45 kr45 krKøb
8CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit gummimanchet til skyllerør 44-55mm, længde 25mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202631 kr4 kr (11%)
26. maj 202635 kr1 kr (3%)
24. maj 202636 kr1 kr (3%)
17. maj 202635 kr2 kr (5%)
16. maj 202637 kr2 kr (6%)
15. maj 202635 kr4 kr (13%)
12. maj 202631 kr4 kr (11%)
11. maj 202635 kr4 kr (13%)
18. apr. 202631 kr5,25 kr (14%)
17. apr. 202636,25 kr5,25 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret