Gå til hovedindhold

Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm

GeberitToiletterEAN: 4025416319481
Pris fra 2.055 krtil 2.987,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 932,5 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.944 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2055 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega indbygningscisterne, 82 cm
-7%2.055 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit Duofix Omega indbygningscisterne, 82 cm billede

Produktinformation

Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-/frontbetjent. Lav model. Passer til alle væghængte toiletter med en bolteafstand på 18-23 cm. Leveres med montagesæt. Passer til følgende trykknapper:Omega01, Omega10, Omega20, Omega30, Omega60, Omega70, Prego...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: blue
Størrelse: 82 cm
EAN: 4025416319481
Varenr.: 617060700
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega top/frontbetjent indbygningscisterne - højde 82 cm
2.093 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega Element top-/frontbetjent 82 cm
2.097 kr
Til butik
Geberit Duofix Omega Element top-/frontbetjent 82 cm billede

Produktinformation

Højdeindstillelig fra 0 - 20 cm Til montering i halvhøj Duofix-systemvæg, foran massiv væg eller let skillevæg Til montering i hel Duofix-systemvæg Til montering i halvhøj eller hel GIS-væg foran massiv væg eller let skillevæg Til montering foran massiv væg eller let skillevæg Til montering i halvhøj eller hel installationsvæg foran massiv væg eller let skillevæg Til montering i hel, let skillevæg Til pladskrævende væghængte wc'er op til 62 cm Anvendes i forbindelse med 2-skyls-teknik Ikke velegnet til indstøbning i beton...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 111.006.00.1
EAN: 4025416319481
Varenr.: 2896768
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega indbygningscisterne, 82 cm
2.199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega WC-element, top/frontbetjent, højde 82 cm
2.224 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega indbygningscisterne, 82 cm
2.299 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega wc-element top/front H 82 cm PEX
2.390,96 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm
2.768,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Duofix Omega WC-element, top/frontbetjent, højde 82 cm
2.987,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.055 kr2.055 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.093 kr2.093 krKøb
3Proshop DK2.097 kr2.097 krKøb
4CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
5Elvvs.dk2.224 kr2.224 krKøb
6BilligVVS DK2.299 kr2.299 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.390,96 kr2.390,96 krKøb
8VVS.dk2.768,75 kr2.768,75 krKøb
9vvsfittings.dk2.987,5 kr2.987,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.944 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.052 kr.

Den nuværende pris på 2.055 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Geberit Duofix Omega indbygningscisterne top-frontbetjent wc-element Højde 82 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.055 kr38 kr (2%)
1. jun. 20262.093 kr38 kr (2%)
27. maj 20262.055 kr38 kr (2%)
26. maj 20262.093 kr38 kr (2%)
23. maj 20262.055 kr38 kr (2%)
22. maj 20262.093 kr38 kr (2%)
8. maj 20262.055 kr2 kr (0%)
7. maj 20262.057 kr2 kr (0%)
29. apr. 20262.055 kr41 kr (2%)
28. apr. 20262.014 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret