Gå til hovedindhold

Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.)

GeberitSanitetEAN: 4025410867476
Pris fra 1.119 krtil 23.526 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22.407 kr (95% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.098 kr 11. maj

Sammenlign priser på Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Bastia vægmonteret toiletskål, Rimfree, 52cm, Hvid
1.119 kr
Til butik
GEBERIT Bastia vægmonteret toiletskål, Rimfree, 52cm, Hvid billede

Produktinformation

Geberit Bastia væghængt toilet dybtskyllende, Rimfree: T=52cm, Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter væghængte
EAN: 4025410867476
Varenr.: 3050259
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Bastia væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.179 kr
Til butik
Geberit Bastia væghængt toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Geberit Bastia Rimfree - Praktisk og moderne toilet Geberit Bastia væghængt toilet er både praktisk, og så har det et moderne design. Med sit smukke hvide finish er dette toilet designet til at passe ind i de fleste badeværelser. Dens design uden skylleka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 52cm
EAN: 4025410867476
Varenr.: 613008000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Bastia væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.199 kr
Til butik
Geberit Bastia væghængt toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Geberit Bastia - væghængt toilet uden skyllekant Dette væghængte toilet fra Geberit Bastia kombinerer praktisk funktionalitet med et moderne design. Dets hvide finish passer perfekt ind på de fleste badeværelser, og det at toilettet ikke har en skyllekant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 52cm
EAN: 4025410867476
Varenr.: 613008000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.)
23.526 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.119 kr1.119 krKøb
2BilligVVS DK1.179 kr1.179 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4CS MEGASTORE DK23.526 kr23.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.045 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Geberit Bastia vægmonteret toiletskål , Rimfree, hvid - (18 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.119 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.136 kr22 kr (2%)
25. maj 20261.158 kr21 kr (2%)
24. maj 20261.179 kr43 kr (4%)
21. maj 20261.136 kr22 kr (2%)
13. maj 20261.158 kr60 kr (5%)
11. maj 20261.098 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.099 kr59 kr (5%)
6. maj 20261.158 kr11 kr (1%)
5. maj 20261.169 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret