Gå til hovedindhold

GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid

GeberitSanitetEAN: 4025410867681
Pris fra 411 krtil 536 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletbræt, soft close, hvid
411 kr
Til butik
Geberit Bastia toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

Geberit Bastia - funktionelt og holdbart toiletbræt Geberit Bastia toiletbræt er det rette valg for dig, der ønsker at opgradere toilettet på dit badeværelse. Den hvide farve giver et rent og moderne udseende, der passer til de fleste badeværelsesstile. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
EAN: 4025410867681
Varenr.: 614518200
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletsæde Soft close, Hvid/Blank
411,41 kr
Til butik
Geberit Bastia toiletsæde Soft close, Hvid/Blank billede

Produktinformation

Geberit Bastia toiletsæde - den perfekte kombination af komfort og brugervenlighedGeberit Bastia toiletsæde er et ideelt valg til dig, der ønsker at opgradere toilettet på dit badeværelse. Den hvide farve giver et rent og moderne udseende, der passer til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4025410867681
Varenr.: 15841057734991
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletsæde, soft close, hvid
439 kr
Til butik
Geberit Bastia toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Geberit Bastia toiletsæde - funktionalitet og holdbarhed i top Geberit Bastia toiletsæde er det perfekte valg til at forny toilettet på dit badeværelse. Den hvide farve tilføjer et moderne og rent udseende, der passer til forskellige stilarter. Det robust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 4025410867681
Varenr.: 614518200
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletsde, soft close, hvid/blank
473 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletsæde, soft close, hvid
485 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid
497 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Bastia toiletsæde m/låg soft close duroplast blank
536 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS411 kr411 krKøb
2EL-GROSSISTEN411,41 kr411,41 krKøb
3CompletVVS439 kr439 krKøb
4WATTOO.DK473 kr473 krKøb
5BilligVVS DK485 kr485 krKøb
6Elvvs.dk497 kr497 krKøb
7CS MEGASTORE DK536 kr575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 411 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 456 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for GEBERIT Bastia toiletsæde med Quick-Release & Softclose.-hængsel blank. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026411 kr
24. maj 2026411,41 kr50,59 kr (11%)
17. maj 2026462 kr11 kr (2%)
16. maj 2026473 kr11 kr (2%)
13. maj 2026462 kr4 kr (1%)
12. maj 2026458 kr19 kr (4%)
11. maj 2026477 kr19 kr (4%)
23. apr. 2026458 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026459 kr18 kr (4%)
17. apr. 2026477 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret