Gå til hovedindhold

GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress

GeberitSanitetEAN: 4024723205531
Pris fra 53,87 krtil 56,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2,38 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.87 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 90° 15-1/2 M/M Mapress
53,87 kr
Til butik
Bøjn. Fz 90° 15-1/2 M/M Mapress billede

Produktinformation

Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress Søgetermer: 0261241530 - 20553 - 034205015 - 4024723205531

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Home & Garden
EAN: 4024723205531
Varenr.: 8014213513538
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress
55 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 90° 15x1/2 M/M
55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 90° 15-1/2 m/m mapress
56,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk53,87 kr53,87 krKøb
2CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb
3Proshop DK55 kr94 krKøb
4MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress i 177 dage. Laveste pris i perioden er 53,66 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 53,87 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for GEBERIT Bøjning FZ 90 grader 15-1/2 muffe / muffe mapress de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202653,87 kr1,13 kr (2%)
31. maj 202655 kr1,13 kr (2%)
20. maj 202653,87 kr1,13 kr (2%)
19. maj 202655 kr1,13 kr (2%)
14. apr. 202653,87 kr1,13 kr (2%)
13. apr. 202655 kr1,13 kr (2%)
21. mar. 202653,87 kr1,13 kr (2%)
13. mar. 202655 kr1 kr (2%)
7. mar. 202656 kr1 kr (2%)
2. mar. 202655 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret