Gå til hovedindhold

Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid

GeberitSanitetEAN: 4022009355338
Pris fra 914 krtil 1.355 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 441 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 914 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid
914 kr
Til butik
Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid billede

Produktinformation

Geberit Acanto håndvask B=45cm T=38.2cm Hanehul=Midtpå Overløb=Synlig Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4022009355338
Varenr.: 2637323
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid
-15%916 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid billede

Produktinformation

Rummelig håndvask med fleksibel montering Geberit Acanto håndvask giver dig flere monteringsmuligheder. Den kan enten hænges direkte på væggen eller kombineres med et matchende underskab for et minimalistisk look. Fordele ved Acanto håndvasken: Kan monte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 45x38x17 cm
EAN: 4022009355338
Varenr.: 634736000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid
969 kr
Til butik
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid billede

Produktinformation

Acanto håndvask med fleksible monteringsmuligheder Acanto håndvasken fra Geberit tilbyder både funktionalitet og æstetik i et gennemført design. Vasken kan monteres både væghængt eller på et matchende underskab, hvilket giver dig mulighed for at tilpasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 45x38x17 cm
EAN: 4022009355338
Varenr.: 634736000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid
1.115 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvask Acanto hh midt 45 hvid
1.355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk914 kr914 krKøb
2LavprisVVS916 kr916 krKøb
3CompletVVS969 kr969 krKøb
4BilligVVS DK1.115 kr1.115 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.355 kr1.554 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 914 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.025 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 989 kr.

Den nuværende pris på 914 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026914 kr1 kr (0%)
29. maj 2026915 kr1 kr (0%)
28. maj 2026916 kr1 kr (0%)
27. maj 2026917 kr108 kr (11%)
26. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
17. maj 2026999 kr26 kr (3%)
16. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
10. maj 2026999 kr26 kr (3%)
9. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
18. mar. 2026999 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret