Gå til hovedindhold

Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid

GeberitSanitetEAN: 4022009355338
Pris fra 912 krtil 1.355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 443 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 912 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid
912 kr
Til butik
Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid billede

Produktinformation

Geberit Acanto håndvask B=45cm T=38.2cm Hanehul=Midtpå Overløb=Synlig Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4022009355338
Varenr.: 2637323
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid
969 kr
Til butik
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid billede

Produktinformation

Acanto håndvask med fleksible monteringsmuligheder Acanto håndvasken fra Geberit tilbyder både funktionalitet og æstetik i et gennemført design. Vasken kan monteres både væghængt eller på et matchende underskab, hvilket giver dig mulighed for at tilpasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 45x38x17 cm
EAN: 4022009355338
Varenr.: 634736000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid
1.115 kr
Til butik
Geberit Acanto håndvask, 45x38 cm, hvid billede

Produktinformation

Rummelig håndvask med flere monteringsformer Badeværelsesserien Acanto fra Geberit består af både håndvaske, skabe, toiletter og badeværelsestilbehør.Med Acanto får du rig mulighed for at skabe et komplet og sammenhængende badeværelse i et smukt design. H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 45x38x17 cm
EAN: 4022009355338
Varenr.: 634736000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvask Acanto hh midt 45 hvid
1.355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk912 kr912 krKøb
2CompletVVS969 kr969 krKøb
3BilligVVS DK1.115 kr1.115 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.355 kr1.554 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid i 161 dage. Laveste pris i perioden er 912 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.025 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 982 kr.

Den nuværende pris på 912 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Geberit ACANTO håndvask 450x168x382mm til møbel/bolt hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026912 kr1 kr (0%)
31. maj 2026913 kr1 kr (0%)
30. maj 2026914 kr1 kr (0%)
29. maj 2026915 kr1 kr (0%)
28. maj 2026916 kr1 kr (0%)
27. maj 2026917 kr108 kr (11%)
26. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
17. maj 2026999 kr26 kr (3%)
16. maj 20261.025 kr26 kr (3%)
10. maj 2026999 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret