Gå til hovedindhold

Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m

GeberitAfløbEAN: 4025416936565
Pris fra 42,58 krtil 47,47 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,89 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42,06 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.58 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Silent Pp Rør D75X250 1 Mf
42,58 kr
Til butik
Silent Pp Rør D75X250 1 Mf billede

Produktinformation

Geberit Silent PP rør Ø 75-250 mm 1 muffe Søgetermer: 0218243222 - 390.301.14.1 - 184812075 - 4025416936565

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4025416936565
Varenr.: 8014919729474
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m
45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Silent rr PP, 75 mm, 250 mm, 1 muffe - Geberit
46,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Silent PP rør Ø75 x 250 mm, 1 muffe
47,47 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk42,58 kr42,58 krKøb
2CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
3WATTOO.DK46,75 kr46,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN47,47 kr47,47 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m

PriceData har fulgt prisen på Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m i 170 dage. Laveste pris i perioden er 40,7 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 46,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 42,58 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Geberit 390.301.14.1, Generel nytteværdi, 0,25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202642,58 kr1,17 kr (3%)
19. maj 202643,75 kr1,17 kr (3%)
26. apr. 202642,58 kr
14. apr. 202642,06 kr1,69 kr (4%)
13. apr. 202643,75 kr1,69 kr (4%)
21. mar. 202642,06 kr1,69 kr (4%)
11. mar. 202643,75 kr2,25 kr (5%)
10. mar. 202646 kr2,25 kr (5%)
6. mar. 202643,75 kr2,25 kr (5%)
5. mar. 202646 kr2,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret