Gå til hovedindhold

GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort

GBCLamineringsmaskinerEAN: 5028252639064
Pris fra 239 krtil 449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 234 kr 25. apr.

Sammenlign priser på GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC Inspire+ A4-lamineringssæt Sort
-27%239 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GBC Inspire+ A4-lamineringssæt Sort billede

Produktinformation

Dette 4-i-1-A4-lamineringssæt kombinerer de perfekte værktøjer til hverdagslaminering. Den kompakte GBC Inspire+ lamineringsmaskine giver hurtig og nem laminering med op til 125 micron A4 lamineringslommer. Sættet indeholder også 1x rulleskærer, 1x hjørneafrunder og 5x A4-lamineringslommer. Sort farve. Sættet indeholder: 1x GBC Inspire+ A4-lamineringsmaskine (hvid), 1x hjørneafrunder til at trimme skarpe kanter og hjørner, 1x rulleskærer til nemt og sikkert at skære dokumenter til den ønskede størrelse, startpakke med 5x lamineringslommer (75 micron - varenr.3740400). Laminerer fra ID-kort til A4-størrelse Lamineringsmaskinen er klar til brug på kun 4 minutter Anvender lamineringslommer fra 75 op til 125 microner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Laminering
Artikel nr.: 4410036
EAN: 5028252639064
Varenr.: 3199192
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamineringsmaskine GBC Inspire+ A4 Craft sort
239 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gbc Laminator Inspire+ Craftpack A4 Sort
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gbc Laminator Inspire+ Craftpack A4 Sort billede

Produktinformation

Passer A4-dokumenter, laminerer op til 241 mm i bredden Varme- og koldtilstande beskytter fotos og varmefølsomme emner Klar på ca. 4 min, laminerer med 250 mm/min til hurtige opgaver Håndterer lommer op til 125 µm for en robust, professionel finish Integreret skærer medfølger, kompakt design på 1,39 kg passer til skriveborde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsmaskine
Artikel nr.: 4410036
EAN: 5028252639064
Varenr.: 5020024042
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gbc - 4-i-1 Lamineringsmaskine Sæt - Inspire+ - A4 - Sort
339,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GBC Lamineringsmaskinesæt Inspire+ A4 - Sort
353 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort
362 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBC Lamineringssæt GBC Inspire+ A4 Hobby, sort 4410036 Modsvarer: N/A
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
3Dustin DK336 kr422,25 krKøb
4Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
5Teknikproffset DK353 kr412 krKøb
6CompuMail DK362 kr362 krKøb
7InkClub DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort

PriceData har fulgt prisen på GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 207,59 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026239 kr3 kr (1%)
13. maj 2026242 kr3 kr (1%)
9. maj 2026239 kr66 kr (22%)
8. maj 2026305 kr1 kr (0%)
7. maj 2026306 kr1 kr (0%)
5. maj 2026307 kr68 kr (28%)
30. apr. 2026239 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026234 kr6 kr (3%)
24. apr. 2026240 kr6 kr (3%)
15. apr. 2026234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret