Gå til hovedindhold

GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid

GBCLamineringsmaskinerEAN: 5028252639019
Pris fra 199 krtil 359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC Inspire+ A4 lamineringsmaskine Hvid
-29%199 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GBC Inspire+ A4 lamineringsmaskine Hvid billede

Produktinformation

Denne kompakte A4-lamineringsmaskine giver hurtig og nem laminering i ét trin. Med op til 125 micron A4-lamineringslommer kan du hurtigt laminere ID-kort til A4-størrelse dokumenter med en opvarmningstid på 4 minutter. Hvid farve. Laminerer fra ID-kort til A4-størrelse Klar til brug på 4 minutter Bruger lamineringslommer fra 75 micron op til 125 micron. Nem laminering i ét trin ved hjælp af en simpel kontakt.

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Laminering
Artikel nr.: 4410031
EAN: 5028252639019
Varenr.: 3199195
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC Inspire+ A4 lamineringsmaskine
199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gbc Laminator Inspire+ A4 Hvid
249 kr
Til butik
Gbc Laminator Inspire+ A4 Hvid billede

Produktinformation

Hurtig opvarmning på 4 min gør dokumenter klar uden lange ventetider Laminer A4 og op til 241 mm bredt med 250 mm/min for hurtige resultater Understøtter 75 til 125 µm lommer og 0,5 mm medier for holdbar beskyttelse Enkel betjening med indikatorlamper og ét enkelt drejehjul for nem brug Inkluderer 5 startlommer, så du kan begynde at laminere med det samme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsmaskine
Artikel nr.: 4410031
EAN: 5028252639019
Varenr.: 5020024039
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GBC Lamineringsmaskine Inspire+ A4 - hvid
253 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid
285 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gbc - Lamineringsmaskine Inspire+ A4 - Hvid
289,95 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBC Lamineringsmaskine GBC Inspire+ A4, hvid 4410031 Modsvarer: N/A
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK199 kr238 krKøb
2CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4Teknikproffset DK253 kr312 krKøb
5CompuMail DK285 kr285 krKøb
6Gucca.dk289,95 kr289,95 krKøb
7InkClub DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid

PriceData har fulgt prisen på GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for GBC Inspire+ A4 Lamineringsmaskine til kold- eller varmlaminering A4 Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026199 kr13 kr (6%)
19. maj 2026212 kr8 kr (4%)
16. maj 2026204 kr1 kr (0%)
15. maj 2026205 kr5 kr (2%)
14. maj 2026210 kr4 kr (2%)
13. maj 2026206 kr6 kr (3%)
12. maj 2026212 kr4 kr (2%)
10. maj 2026208 kr4 kr (2%)
9. maj 2026212 kr2 kr (1%)
7. maj 2026210 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret