Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand

GustavsbergToilet- og bidetsæderEAN: 4051202288662
Pris fra 1.679 krtil 2.995 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.316 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1679 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush vgskl m.ben skyllerand inkl. sde
1.679 kr
Til butik
Gustavsberg Hygienic Flush vgskl m.ben skyllerand inkl. sde billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Vghngt toilet
EAN: 4051202288662
Varenr.: 613024200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg hygienic flush væg wc skål inklusiv sæde
1.679 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush hængeskål uden skyllekant - Hvid m/sæde - 530x370 mm
1.690 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.717 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
-18%1.799 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush skål m.åben skyllerand inkl. sæde
2.020,64 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Hygienic Flush Toilet med åbenskyllerand inkl. Sæde 5G84HR01
2.030 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.229 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand
2.298 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghængt Toilet Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
-24%2.995 kr
Før 3.964 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.679 kr1.679 krKøb
2Proshop DK1.679 kr1.679 krKøb
3Elvvs.dk1.690 kr1.690 krKøb
4LavprisVVS1.717 kr1.717 krKøb
5CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.020,64 kr2.020,64 krKøb
7vvsfittings.dk2.030 kr2.030 krKøb
8BilligVVS DK2.229 kr2.229 krKøb
9CS MEGASTORE DK2.298 kr2.497 krKøb
10Gulv og Flise Eksperten DK2.995 kr2.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand

PriceData har fulgt prisen på GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.623 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.662 kr.

Den nuværende pris på 1.679 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 20261.679 kr1 kr (0%)
23. jan. 20261.678 kr2 kr (0%)
7. jan. 20261.676 kr53 kr (3%)
31. dec. 20251.623 kr32 kr (2%)
6. dec. 20251.655 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret