Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand

GustavsbergToilet- og bidetsæderEAN: 4051202288662
Pris fra 1.545 krtil 2.995 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.450 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1545 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
-10%1.545 kr
Før 1.717 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg rengøringsvenlig toilet Minimalistisk design, som passer ind i ethvert badeværelse - lille som stort. For nemmere rengøring er skylleranden fjernet fra toilettet. Toiletbrætt medfølger med soft close og quick release funktion. Soft Close giv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 325x370x530 mm
EAN: 4051202288662
Varenr.: 613024200
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush vgskl m.ben skyllerand inkl. sde
1.545 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg hygienic flush væg wc skål inklusiv sæde
1.679 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush hængeskål uden skyllekant - Hvid m/sæde - 530x370 mm
1.690 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Hygienic Flush Toilet med åbenskyllerand inkl. Sæde 5G84HR01
2.030 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.229 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand
2.298 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghængt Toilet Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
-24%2.995 kr
Før 3.964 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.545 kr1.545 krKøb
2WATTOO.DK1.545 kr1.545 krKøb
3Proshop DK1.679 kr1.679 krKøb
4Elvvs.dk1.690 kr1.690 krKøb
5vvsfittings.dk2.030 kr2.030 krKøb
6BilligVVS DK2.229 kr2.229 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.298 kr2.497 krKøb
8Gulv og Flise Eksperten DK2.995 kr2.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand

PriceData har fulgt prisen på GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.545 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.643 kr.

Den nuværende pris på 1.545 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for GB Hygienic Flush WC m.sæde - GBG Hygienic Flush inklusiv sæde og åben skyllerand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.545 kr134 kr (8%)
10. apr. 20261.679 kr1 kr (0%)
23. jan. 20261.678 kr2 kr (0%)
7. jan. 20261.676 kr53 kr (3%)
31. dec. 20251.623 kr32 kr (2%)
6. dec. 20251.655 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret