Gå til hovedindhold

Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort

GarminPersonlig plejeEAN: 0753759342906
Pris fra 899 krtil 1.279 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort
-32%899 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort billede

Produktinformation

Garmin Index Sleep Monitor er en let og smart søvnrem, der giver dig dyb indsigt i din restitution og sundhed. Den bæres diskret og komfortabelt på overarmen og registrerer puls, HRV (pulsvariation), vejrtrækningsmønstre, søvnstadier og hudtemperatur. Alt sammen for at give dig et mere præcist billede af, hvordan din krop restituerer natten igennem. Remmen er lavet i en blød og åndbar blanding af nylon og spandex og fås i to størrelser for optimal pasform. Med en vægt på kun 14,5 gram (modul) og op til 7 dages batteritid, bemærker du næsten ikke, at du har den på. Remmen kan vaskes skånsomt. Husk at fjerne modulet først. Søvnmonitoren synkroniserer automatisk med Garmin Connect-appen via Bluetooth, så du får adgang til dine data direkte på din smartphone.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: diverse
Størrelse: Str. S/M
EAN: 0753759342906
Varenr.: 314929
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Index - Søvnmonitor - L-XL
1.030 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Index Sleep Monitor - Sort - Str. S/M
1.078 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Index - søvnmonitor - L-XL
1.102 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Index Sleep Monitor, S-M (sort)
1.149 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Index søvnmonitor S/M
1.259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Index søvnmonitor S/M
1.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK899 kr899 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.030 kr1.030 krKøb
3Cykelpartner.dk1.078 kr1.078 krKøb
4CompuMail DK1.102 kr1.102 krKøb
5Komplett DK1.149 kr1.149 krKøb
6Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
7Vivas DK1.279 kr1.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort

PriceData har fulgt prisen på Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.043 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Garmin Index™ Sleep Monitor – Str. S/M – Din personlige søvncoach, præcise målinger, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026899 kr177 kr (16%)
7. maj 20261.076 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.077 kr23 kr (2%)
2. maj 20261.054 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.059 kr9 kr (1%)
29. apr. 20261.050 kr10 kr (1%)
28. apr. 20261.040 kr10 kr (1%)
27. apr. 20261.030 kr10 kr (1%)
26. apr. 20261.020 kr10 kr (1%)
24. apr. 20261.010 kr111 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret