Gå til hovedindhold

Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop

GarminGPSEAN: 0753759257507
Pris fra 884 krtil 1.179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 870 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 884 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Index S2 Smart Scale Badevægte Sort
884 kr
Til butik
Garmin Index S2 Smart Scale Badevægte Sort billede

Produktinformation

Garmin Index S2 Smart Scale - Badevægte - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02294-12
EAN: 0753759257507
Varenr.: 996693574
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 Smart Scale - Badevægte - sort
889 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop
-26%890 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop billede

Produktinformation

En ny badevægt fra Garmin. Denne Garmin Index S2 Smart Scale vægt er perfekt til dig som ønsker en masse statistik om din krop. Den kan måle mange forskellige ting i kroppen og fortælle dig præcist hvordan der ser ud med din krop lige nu. Samtidig, så kan den koble op med din Garmin Connect således at du får alle dine data over i telefonen og dermed altid har det lige ved hånden. KORT OM Måler din vægt Få alle statistikker i din Garmin Connect 9 måneders batterilevetid WIFI, ANT, BLE Op til 16 brugere Vejrudsigt Maks vægt på 181,4 kg HVAD MåLER GARMIN INDEX S2 SMART SCALE Vægt.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: diverse
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 0753759257507
Varenr.: 97425
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Index S2 Smart Scale - Vægt der bl.a måler kropsfedt, vand og BMI - Sort
898 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 WiFi Smart vægt (sort)
1.069 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Index S2
1.099 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badevægte Garmin Index S2 - sort, elektronisk personvægt
-7%1.159 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Index S2 Smart Scale Badevægte Sort
1.159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badevægte Garmin Index S2 - sort, elektronisk personvægt
-7%1.179 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK884 kr884 krKøb
2CS MEGASTORE DK889 kr928 krKøb
3Løbeshop DK890 kr890 krKøb
4Cykelpartner.dk898 kr898 krKøb
5Komplett DK1.069 kr1.069 krKøb
6Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
7Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
8Ultrashop1.159 kr1.159 krKøb
9Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop

PriceData har fulgt prisen på Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 806 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 950 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 900 kr.

Den nuværende pris på 884 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Garmin Index S2 Smartvægt (320 × 320 × 14 mm) – Præcis kropsdata & helbredssporing, Sort – Løbeshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026884 kr6 kr (1%)
25. maj 2026890 kr12 kr (1%)
23. maj 2026878 kr1 kr (0%)
22. maj 2026877 kr7 kr (1%)
21. maj 2026884 kr1 kr (0%)
20. maj 2026883 kr4 kr (0%)
14. maj 2026879 kr7 kr (1%)
13. maj 2026872 kr7 kr (1%)
3. maj 2026879 kr15 kr (2%)
1. maj 2026894 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret