Gå til hovedindhold

Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop

GarminGPSEAN: 0753759257514
Pris fra 887 krtil 1.219 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 858 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 887 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop
-26%887 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop billede

Produktinformation

En ny badevægt fra Garmin. Denne Garmin Index S2 Smart Scale vægt er perfekt til dig som ønsker en masse statistik om din krop. Den kan måle mange forskellige ting i kroppen og fortælle dig præcist hvordan der ser ud med din krop lige nu. Samtidig, så kan den koble op med din Garmin Connect således at du får alle dine data over i telefonen og dermed altid har det lige ved hånden. KORT OM Måler din vægt Få alle statistikker i din Garmin Connect 9 måneders batterilevetid WIFI, ANT, BLE Op til 16 brugere Vejrudsigt Maks vægt på 181,4 kg HVAD MåLER GARMIN INDEX S2 SMART SCALE Vægt.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: diverse
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 0753759257514
Varenr.: 97427
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 - Badevægte - hvid
914 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Index S2 Smart Scale - Vægt der bl.a måler kropsfedt, vand og BMI - Hvid
928 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Index S2 Badevægte Hvid
943 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Index S2 WiFi Smart vægt (hvid)
1.069 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badevægte smart - Garmin Index S2 (hvid)
1.089 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Index S2
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badevægte smart - Garmin Index S2 (hvid)
1.109 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Garmin Index S2 smartvægt, hvid
1.205 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Index S2 Badevægte Hvid
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK887 kr887 krKøb
2CS MEGASTORE DK914 kr953 krKøb
3Cykelpartner.dk928 kr928 krKøb
4CompuMail DK943 kr943 krKøb
5Komplett DK1.069 kr1.069 krKøb
6Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
7Dustin DK1.099 kr1.185,25 krKøb
8Vivas DK1.109 kr1.178 krKøb
9Teknikproffset DK1.205 kr1.264 krKøb
10Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop

PriceData har fulgt prisen på Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 846 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 895 kr.

Den nuværende pris på 887 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Garmin Index S2 Smartvægt – præcis kropssammensætning, 4 brugere, WiFi/Bluetooth, Garmin Connect, ca. 320 x 300 x 20 mm, farve: sort/glas – Løbeshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026887 kr23 kr (3%)
30. maj 2026910 kr23 kr (3%)
27. maj 2026887 kr3 kr (0%)
26. maj 2026890 kr18 kr (2%)
23. maj 2026872 kr18 kr (2%)
21. maj 2026890 kr1 kr (0%)
20. maj 2026889 kr1 kr (0%)
19. maj 2026890 kr2 kr (0%)
17. maj 2026892 kr5 kr (1%)
14. maj 2026887 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret