Gå til hovedindhold

Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger

GarminGPSEAN: 0753759326524
Pris fra 908 krtil 1.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 867 kr 10. maj

Sammenlign priser på Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 908 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin HRM Fit - Pulsmåler Til Sports-BH - ANT+ & BLE
908 kr
Til butik
Garmin HRM Fit - Pulsmåler Til Sports-BH - ANT+ & BLE billede

Produktinformation

Denne Garmin HRM Fit Women pulsmålerrem er udviklet specielt til kvinder. HRM-Fit er designet til at blive fastspændt på din spor...

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Pulsbælter
EAN: 0753759326524
Varenr.: 753759326524
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Hrm-fit Pulsmåler Bryst Bluetooth/ant+ Sort
949 kr
Til butik
Garmin Hrm-fit Pulsmåler Bryst Bluetooth/ant+ Sort billede

Produktinformation

Dobbelt Bluetooth- og ANT+-parring holder pulsmålinger i realtid synkroniseret Bluetooth Low Energy med 10 m rækkevidde reducerer signaltab Let 53 g clip-on-design sættes på sports-bh for behagelig brug Vandtæt design tåler sved og træning i vådt vejr CR2032-batteri holder i op til 1 år og mindsker vedligeholdelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Wearables-tilbehør
Artikel nr.: 010-13314-00
EAN: 0753759326524
Varenr.: 5011373092
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Hjertefrekvensmåler HRM-Fit
997 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin HRM-Fit - Hjertefrekvenssensor for smart watch, GPS-modtagermodul
1.046 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin HRM-Fit Pulsmåler (sort)
1.047 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin HRM-Fit - heart rate monitor
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk908 kr908 krKøb
2Dustin DK949 kr1.035,25 krKøb
3CompuMail DK997 kr997 krKøb
4Løbeshop DK999 kr999 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.046 kr1.046 krKøb
6Komplett DK1.047 kr1.047 krKøb
7Proshop DK1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger

PriceData har fulgt prisen på Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger i 182 dage. Laveste pris i perioden er 831 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 891 kr.

Den nuværende pris på 908 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Garmin HRM-Fit Str. ONESIZE - Pulsmåler til Løb med Komfortabel Pasform og Præcise Målinger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026908 kr3 kr (0%)
21. maj 2026905 kr38 kr (4%)
10. maj 2026867 kr82 kr (9%)
8. maj 2026949 kr82 kr (9%)
5. maj 2026867 kr82 kr (9%)
4. maj 2026949 kr82 kr (9%)
24. apr. 2026867 kr82 kr (9%)
23. apr. 2026949 kr82 kr (9%)
9. apr. 2026867 kr82 kr (9%)
8. apr. 2026949 kr96 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret