Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm)

GarminArmbåndsureEAN: 0753759326630
Pris fra 1.990 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.751 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1990 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 165 Music 43 mm Turkis SmartWatch
1.990 kr
Til butik
Garmin Forerunner 165 Music 43 mm Turkis SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 165 Music - Turkis - sportsur med bånd - silikone - aqua - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2" - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02863-32
EAN: 0753759326630
Varenr.: 1001911516
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 Music
2.012 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner® 165 Music Blå 42 mm – AMOLED, Musik og GPS – Løbeshop
-22%2.023 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Forerunner® 165 Music Blå 42 mm – AMOLED, Musik og GPS – Løbeshop billede

Produktinformation

Forerunner 165 fra Garmin er et superlet og elegant løbeur til den dedikerede løber. Og nu kommer Forerunner 165/165 Music med et AMOLED touchscreen display, som set på bl.a. Fenix 7-serien. GARMIN FORERUNNER 165 & 165 Music Forerunner 165 & 165 Music er et nyt og brugervenligt løbeur, med alle Garmins mest nødvendige features til løbere. Uret er krydret med en række gode features som AMOLED Touchscreen, Music (Kun i Music udgaven) Garmin Pay, HRV Status, Sleep Score osv. NYHEDER OG NYE FUNKTIONER I FORERUNNER 165 & 165 Music - AMOLED Touchscreen Display- Opdateret design- Training effect- Garmin Pay - HRV Status Specifikationer for Forerunner 165 og 165 Music: - Fysisk størrelse: 43 x 43 x 11.6mm- Vægt: 39g- Display størrelse: 1.2”- Display opløsning: 390 x 390 AMOLED touch-skærm Den nye AMOLED skærm giver et markant bedre billede end du kender fra de tidligere ure.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759326630
Varenr.: 255527
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm)
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm)
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.990 kr1.990 krKøb
2Proshop DK2.012 kr2.012 krKøb
3Løbeshop DK2.023 kr2.023 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm)

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.751 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 2.055 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.974 kr.

Den nuværende pris på 1.990 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Garmin Forerunner 165 Music - 1,2" AMOLED GPS smartwatch, turkis (43 mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.990 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.992 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.989 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.987 kr13 kr (1%)
24. maj 20262.000 kr55 kr (3%)
9. maj 20262.055 kr70 kr (4%)
8. maj 20261.985 kr7 kr (0%)
7. maj 20261.978 kr4 kr (0%)
6. maj 20261.982 kr133 kr (7%)
23. apr. 20261.849 kr50 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret