Gå til hovedindhold

Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop

GarminGPSEAN: 0753759338084
Pris fra 6.499 krtil 6.653 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.195 kr 20. maj

Sammenlign priser på Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop
-17%6.499 kr
Før 7.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop billede

Produktinformation

Med et Fenix 8 får du markedets bedste kvalitet på materialer og masser af de mest avancerede funktioner du kan putte i et ur. Blandt andet indbygget mikrofon og højtaler, mulighed for AMOLED-skærm, førsteklasses topografiske kort med mulighed for ruteændring undervejs, en ny styrketræningsfunktion & mulighed for dykkeraktiviteter. Du får selvfølgelig også de almindelige træningsfunktioner plus Garmin Pay og Garmin Music.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759338084
Varenr.: 276663
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin fenix 8 47 mm Grå Sportsur
6.653 kr
Til butik
Garmin fenix 8 47 mm Grå Sportsur billede

Produktinformation

Garmin fenix 8. Skærm diagonal: 3,56 cm (1.4"), Skærmteknologi: AMOLED, Skærmopløsning: 454 x 454 pixel, Berøringsskærm. Flash-hukommelse: 32 GB. Wi-Fi. GPS (satellit). Vandtæt op til: 40 m, Armbånd, materiale: Silikone, Bånd, farve: Sort, Orange, Båndstørrelse: One size...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02904-11
EAN: 0753759338084
Varenr.: 1002516219

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK6.499 kr6.499 krKøb
2CompuMail DK6.653 kr6.653 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop

PriceData har fulgt prisen på Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop i 186 dage. Laveste pris i perioden er 5.849 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 6.610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.297 kr.

Den nuværende pris på 6.499 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Garmin fēnix 8 - 47 mm AMOLED Sapphire | Orange / Grå – Multisport Smartwatch med Topo Kort og AMOLED Skærm | Løbeshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20266.499 kr304 kr (5%)
20. maj 20266.195 kr4 kr (0%)
17. maj 20266.199 kr4 kr (0%)
15. maj 20266.195 kr4 kr (0%)
14. maj 20266.199 kr1 kr (0%)
12. maj 20266.200 kr299 kr (5%)
24. mar. 20266.499 kr60 kr (1%)
20. mar. 20266.559 kr60 kr (1%)
3. mar. 20266.499 kr1 kr (0%)
28. feb. 20266.500 kr46 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret