Gå til hovedindhold

Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759317836
Pris fra 3.909 krtil 4.624 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 715 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.760 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3909 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin fēnix® 7X Pro - Solar Edition - Skifergrå med svart reim - 32 GB
3.909 kr
Til butik
Garmin fēnix® 7X Pro - Solar Edition - Skifergrå med svart reim - 32 GB billede

Produktinformation

Solar Edition, 51 mm, skifergrå, Ja sportsur med bånd, silikone, sort, håndledsstørrelse: 127-210 mm, display 1.4", 32 GB, Bluetooth, Wi-Fi, ANT+, 96 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: 010-02778-01
EAN: 0753759317836
Varenr.: 3197564
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin fēnix 7X Pro 51 mm Grå Sportsur
3.952 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g
4.038 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin fenix 7X Pro Solar 51mm GPS (slate gray/black)
4.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin fēnix 7X Pro 51 mm Grå Sportsur
4.579 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Fenix 7x Pro - Solar Edition
4.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.909 kr3.909 krKøb
2CompuMail DK3.952 kr3.952 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.038 kr4.038 krKøb
4Komplett DK4.490 kr4.490 krKøb
5Ultrashop4.579 kr4.579 krKøb
6Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.760 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 4.717 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.098 kr.

Den nuværende pris på 3.909 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Garmin Fenix 7X Pro - Solar Edition - 51 mm - skifergrå - Ja sportsur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 127-210 mm - display 1.4 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 96 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.909 kr98 kr (3%)
24. maj 20263.811 kr51 kr (1%)
22. apr. 20263.760 kr6 kr (0%)
19. apr. 20263.766 kr45 kr (1%)
14. apr. 20263.811 kr30 kr (1%)
13. apr. 20263.841 kr17 kr (0%)
11. apr. 20263.824 kr13 kr (0%)
10. apr. 20263.811 kr23 kr (1%)
1. apr. 20263.788 kr23 kr (1%)
31. mar. 20263.765 kr46 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret