Gå til hovedindhold

Tvilum Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm

TvilumMøblerEAN: 5713035088978
Pris fra 3.399 krtil 3.591,2 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 192,2 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.909 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3399 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm
3.399 kr
Til butik
Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm billede

Produktinformation

Vesterholm Veya garderobeskab fra leverandøren Vesterholm er en stilren og funktionel løsning til hjemmet, designet i serien Veya med en varm Jackson Hickory-trækant og hvide fronter. Garderoben måler H: 201 x B: 147,2 x D: 58,1 cm og kombinerer praktisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Garderobeskabe
Farve: Jackson Hickory/Hvid
EAN: 5713035088978
Varenr.: 3188982
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM Ikast Garderobeskab med 2 døre + 1 spejldør + 2 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, 147,2 x 58,1 x 201 cm
-20%3.591,2 kr
Før 4.489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVILUM Ikast Garderobeskab med 2 døre + 1 spejldør + 2 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, 147,2 x 58,1 x 201 cm billede

Produktinformation

Her ser du det fineste Ikast garderobeskab fra Tvilum. Klædeskabet er lavet i Jackson Hickory og hvid folie og designet med 1 spejl, 3 låger, 1 bøjlestang, 2 skuffer og 4 hylder med plads til tøj og accessories. Nyd garderobeskabet i soveværelset eller væ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Tvilum Ga
EAN: 5713035088978
Varenr.: 111738

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk3.399 kr3.399 krKøb
2Boboonline.dk3.591,2 kr3.591,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm

PriceData har fulgt prisen på Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.909 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 4.639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.725 kr.

Den nuværende pris på 3.399 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Garderobeskab Vesterholm Ikast Jackson Hickory/Hvid 3-dørs med midterspejl, tøjstang, hylder og 2 skuffer H201xB147xD58 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20263.399 kr160 kr (4%)
8. apr. 20263.559 kr1.080 kr (23%)
7. apr. 20264.639 kr1.080 kr (30%)
31. mar. 20263.559 kr520 kr (17%)
29. mar. 20263.039 kr1.600 kr (34%)
28. mar. 20264.639 kr1.730 kr (59%)
23. mar. 20262.909 kr1.730 kr (37%)
22. mar. 20264.639 kr1.730 kr (59%)
19. mar. 20262.909 kr1.730 kr (37%)
18. mar. 20264.639 kr1.730 kr (59%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret