Gå til hovedindhold

Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20

GardenaRedskaberEAN: 4066407501867
Pris fra 394 krtil 709 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 315 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322 kr 8. maj

Sammenlign priser på Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
394 kr
Til butik
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter billede

Produktinformation

Praktisk komplet slangesæt til effektiv vanding Med Gardena Liano Xtreme tekstilslangesæt får du en uovertruffen vandingsoplevelse til din have. Den 20 meter lange slange med en diameter på 13 mm (1/2") er specielt designet til langvarig brug og er p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: black
Størrelse: 20 m
EAN: 4066407501867
Varenr.: 881226803
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Liano Xtreme Slange
397 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Haveslange Liano Xtreme 20 m. - Sæt
397 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 20 m, sæt
397 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20
449 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
589 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
616 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 20 meter
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj394 kr394 krKøb
2CompuMail DK397 kr397 krKøb
3CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
4Proshop DK397 kr436 krKøb
5Homeshop DK449 kr449 krKøb
6CompletVVS589 kr589 krKøb
7BilligVVS DK616 kr616 krKøb
8LavprisVVS709 kr709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 322 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm (1/2") 20 m, sæt - 18470-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026394 kr1 kr (0%)
26. maj 2026393 kr3 kr (1%)
23. maj 2026390 kr3 kr (1%)
14. maj 2026393 kr3 kr (1%)
13. maj 2026390 kr3 kr (1%)
9. maj 2026393 kr71 kr (22%)
8. maj 2026322 kr71 kr (18%)
2. maj 2026393 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026394 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026393 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret